ZAPYTAJ O ZAJĘCIA

Zajęcia informatyczne dla dzieci w wieku 9-11 lat


Kurs informatyczny dla dzieci w wieku 9-11 lat obejmuje regularne spotkania w ciągu roku szkolnego i oparty jest o autorskie scenariusze zajęć, które dotykają wielu sfer współczesnej informatyki, w szczególności:

  1. Podstawy programowania obiektowego,
  2. Podstawy tworzenia gier komputerowych,
  3. Podstawy tworzenia programów/aplikacji komputerowych,
  4. Podstawy grafiki komputerowej,
  5. Podstawy tworzenia stron internetowych.

Dodatkowo, kształt i przebieg kursu jest na bieżąco weryfikowany i dostosowywany do potrzeb i umiejętności uczestników.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Zajęcia prowadzone są w maksymalnie 8-osobowych grupach, a każdy z uczestników pracuje przy osobnym stanowisku komputerowym.

W trakcie kursów stosowane jest oprogramowanie, które może być wykorzystywane przez uczestników bezpłatnie w celach edukacyjnych w ramach użytku własnego. Umożliwia to szlifowanie nabytych umiejętności i rozwijanie swoich zainteresowań w domu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych opłat związanych z zakupem niezbędnych programów.

 

Cennik i rozliczanie opłat

Miesięczny koszt udziału w zajęciach to 170 zł (cena obejmuje 4 spotkania po 1,5 godziny). W przypadku niezachowania średniej 4 spotkań w miesiącu w przekroju całego roku szkolnego opłata ulega proporcjonalnemu zmniejszeniu.

Nieobecność uczestnika na zajęciach lub w trakcie ich części nie zwalnia z opłaty za zajęcia.

W przypadku odwołania zajęć (np. w związku z chorobą prowadzącego, awarią prądu lub innymi nieprzewidzianymi okolicznościami) opłata za to spotkanie zostaje zwrócona.

Udział w kursie można przerwać w dowolnym momencie z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia. Koszt udziału jest wówczas obliczany proporcjonalnie do liczby spotkań, które zostały zorganizowane do momentu rozwiązania umowy (upływu okresu wypowiedzenia).

 

Wszelkie pytania, wątpliwości oraz zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres mailowy biuro@cyfrowanka.pl lub pod nr tel. 720 812 813 albo 42 307 17 68.

Zapraszamy również na bezpośrednie spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą telefoniczną lub mailową.

 

KontaktZadzwoń
Korzystając ze strony cyfrowanka.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej...
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.