ZAPYTAJ O ZAJĘCIA

Zajęcia informatyczne dla dorosłych (dwa rodzaje spotkań do wyboru):

 

1. Podstawy obsługi komputera

Zajęcia, których celem jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi umiejętnościami dotyczącymi obsługi komputera, korzystania ze systemu operacyjnego Windows, zarządzania folderami oraz plikami, poruszania się w Internecie i wykorzystywania jego możliwości w realizacji codziennych czynności oraz obsługi przykładowego edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego, a także innego przydatnego oprogramowania.

Spotkania prowadzone są w formie indywidualnej. Dokładny kształt i przebieg zajęć oraz liczba godzin zajęciowych w tygodniu ustalane są z uczestnikiem.

2. Zajęcia dedykowane z wybranej sfery informatyki

Spotkania, których celem jest zapoznanie uczestników z podstawami wybranej przez nich tematyki:

  1. Podstawy programowania
  2. Grafika komputerowa
  3. Tworzenie stron internetowych

Spotkania prowadzone są w formie indywidualnej. Dokładny kształt i przebieg zajęć oraz liczba godzin zajęciowych w tygodniu ustalane są z uczestnikiem.

 

Cennik i rozliczanie opłat

Koszt 1 godziny zajęć wynosi 80 zł, a opłata wnoszona jest z góry za cały miesiąc i stanowi iloczyn podanej stawki przez liczbę godzin wypadających w danym miesiącu (ustalonych z uczestnikiem).

Nieobecność uczestnika na zajęciach lub w trakcie ich części nie zwalnia z opłaty za zajęcia.

W przypadku odwołania zajęć (np. w związku z chorobą prowadzącego, awarią prądu lub innymi nieprzewidzianymi okolicznościami) opłata za to spotkanie zostaje zwrócona.

Udział w spotkaniach można przerwać w dowolnym momencie z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia. Koszt udziału jest wówczas obliczany proporcjonalnie do liczby spotkań, które zostały zorganizowane do momentu rozwiązania umowy (upływu okresu wypowiedzenia).

 

Wszelkie pytania, wątpliwości oraz zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres mailowy biuro@cyfrowanka.pl lub pod nr tel. 720 812 813 albo 42 307 17 68.

Zapraszamy również na bezpośrednie spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą telefoniczną lub mailową.

 

KontaktZadzwoń
Korzystając ze strony cyfrowanka.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej...
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.